REKLAMA

Zaginął Krzysztof Dymiński spod Ożarowa Mazowieckiego
fot. KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Tę historię zna już cała Polska. Pod koniec czerwca informowaliśmy o zaginięciu 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego z malutkiej miejscowości pod Ożarowem Mazowieckiem. Nastolatek wyszedł z domu i udał się na przystanek, skąd pojechał do Warszawy i tam ślad po nim zaginął. Jego telefon po raz ostatni logował się do sieci w okolicach Mostu Gdańskiego. Do dziś nie wiadomo, co dzieje się z chłopakiem i co skłoniło go do ucieczki z domu. Sytuację próbował rozjaśnić jasnowidz, który doszedł do szokujących wniosków. Jego zdaniem Krzysztof ukrywa się i… trzeba odnaleźć go jak najszybciej.

REKLAMA

16-letni Krzysztof Dymiński wyszedł z domu w Pogroszowie-Kolonii w sobotę, 27 maja. Od tamtego czasu nie skontaktował się z bliskimi – przepadł. Według dotychczasowych ustaleń po opuszczeniu miejsca zamieszkania nastolatek udał się na przystanek a potem wsiadł do autobusu linii 713, którym przemieścił się do Warszawy. Widziano go w okolicach Ronda Daszyńskiego, a później pojawił się jeszcze w rejonie Dworca Gdańskiego, Parku Traugutta. Przy Moście Gdańskim zarejestrowano jego obecność po raz ostatni. To tam nastąpiło ostatnie logowanie telefonu Krzysztofa.

Niepokojące słowa jasnowidza o zaginionym Krzysztofie. „Trzeba go odnaleźć jak najszybciej”

Poszukiwania 16-latka cały czas trwają, ale jak na razie nie przyniosły żadnego skutku. W takich wypadkach istotna jest każda możliwa pomoc – nawet skorzystanie z usług jasnowidza. Tym razem jeden z polskich profetów sam podjął inicjatywę i opisał na kanale YouTube, co może dziać się z Krzysztofem.

REKLAMA

„Krzysztof na pewno ukrywa się gdzieś u rodziny. Nie zabrał ze sobą rzeczy, co świadczy o tym, że albo ich nie potrzebował, albo chciał upozorować swoje samobójstwo. Myślę, że planował to od dawna” – stwierdził jasnowidz, którego słowa przytacza „Super Express”.

„Mam nadzieję, że pójdą po rozum do głowy i wyznaczą nagrodę. Krzysztof nie chce wrócić do domu. On się odnajdzie, ale nie chce wrócić do domu. […] Trzeba po prostu go odnaleźć jak najszybciej. Trzeba ustalić wśród rodziny, dlaczego oddalił się na tak długi czas ze swojego miejsca swojego zamieszkania” – apelował profeta.

REKLAMA

Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiński. Rysopis zaginionego

Krzysztof Dymiński, rocznik 2007, ma ok. 180 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i faliste włosy. Elementem charakterystycznym wyglądu chłopaka może być aparat nazębny. W momencie zaginięcia nastolatek był ubrany w granatową bluzę z dużym logiem ADIDAS w kolorze białym, czarne buty marki Diesel oraz ciemne spodnie.

Każdy kto posiada informacje o Krzysztofie powinien niezwłocznie skontaktować się z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim pod numerem 47 805 21 86 lub z rodziną pod numerem 604 944 80.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA