Posiłki w przedszkolu
Fot. Facebook

Do mediów społecznościowych trafiły zdjęcia posiłków, jakie są serwowane dzieciom w jednym z przedszkoli w Międzyborzu. Opublikował je tata jednego z podopiecznych. Internauci są oburzeni jakością jedzenia.

Ojciec jednego z dzieci uczęszczających do przedszkola w Międzyborzu był wstrząśnięty tym, jakie serwuje się tam posiłki. Mężczyzna opublikował na Facebooku zdjęcie, na którym widać wątpliwej jakości jedzenie.

Nie da się ukryć, że widoczne na fotografiach posiłki nie wyglądają zbyt apetycznie. Pierogi i makaron wydają się być mocno rozgotowane, w zupie na próżno szukać jakichkolwiek warzyw, a niektóre potrawy ciężko nawet sklasyfikować.

Internauci całkiem słusznie wyrazili zdziwienie. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy, a wiele osób wskazało, że takie potrawy nie powinny być wręczane dzieciom. Głos zabrali również rodzice maluchów uczęszczających do tego samego przedszkola.

– Bardzo ubogo. Tu zero wartości odżywczych. Warzywek wcale, znikome ilości mięsa… – jestem w szoku! Moja córka rozpoznała posiłki ze zdjęć. Ten szary sos to ponoć sos grzybowy, a ta zupa jest dla niej rosołem z ziemniakami – pisali internauci.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę