Tarczyński w szwedzkim serwisie jako „Krzyżowiec na wojnie cywilizacji”! (WIDEO)

W szwedzkim serwisie nytheridag.se pojawił się materiał wideo z Dominikiem Tarczyńskim w roli głównej. Poseł partii rządzącej przybliża dziennikarzowi szwedzkiemu podczas przechadzki ulicami Warszawy obecną kondycję Polski i Szwecji. Nie zabrakło też tematów dotyczących imigrantów.

   

„Zobacz, jaka piękna Warszawa. Ludzie są szczęśliwi, gospodarka się rozwija, bezrobocie jest najniższe w historii. Możemy być nazywani populistami, nacjonalistami i rasistami, nie obchodzi mnie to. Interesuje mnie moja rodzina i mój kraj” – deklarował Tarczyński.

Parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości zaprezentował też swoją tezę na temat przyczyn spokojnej egzystencji w Polsce. Według niego zapewnia ją brak imigrantów islamskich.

   

„W Polsce żyje się lepiej, bo nie ma muzułmańskich imigrantów” – stwierdził, po czym zapytał wprost rozmówcę – „Gdzie jest wasza siła? Gdzie wasza duma z tego, kim jesteście? Kiedy widzę płonące samochody, zamieszki spowodowane przez nielegalnych imigrantów, zastanawiam się, gdzie jesteście, wikingowie?” – pytał.

Wyraził w końcu opinię, że jeśli Szwecja nie zmieni swojego stanowiska wobec przybyszy, to skutek będzie taki, że za 5, 10 lat Szwecji już nie będzie.

   
Zobacz także:  Schetyna o Tusku: Jest symbolem zwycięstw Platformy Obywatelskiej

Okazuje się, że wideo Szwedom się spodobało. Przyznał to również twórca materiału Chang Johannes Frick w trakcie rozmowy z dziennikarzami z wp.pl. – Moi czytelnicy mają prawicowe poglądy. Bardzo polubili ten materiał. Miałem wiele pozytywnych sygnałów.  Nie chodziło nawet o nawoływanie do zmiany naszego rządu. Wielu osobom, także o lewicowych poglądach, podobał się styl Tarczyńskiego. Używa barwnej retoryki i jest nietuzinkową osobowością.

Wideo opublikowane na nytheridag.se nosi tytuł „Krzyżowiec na wojnie cywilizacji”.

https://www.facebook.com/chang.frick/videos/10157857409598975/

     

NIE PRZEGAP NAJCIEKAWSZYCH ARTYKUŁÓW

→ OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS