Ten produkt do samochodu wyczyści toaletę
Pixabay

Ten produkt do samochodu wyczyści toaletę. Będziesz zachwycony efektami, dlatego koniecznie sprawdź na czym polega trik mojej koleżanki, która jest sprzątaczką.

Czyszczenie toalety jest ważnym elementem utrzymania higieny w każdym domu. To miejsce, które zawsze powinno lśnić i pachnieć. Poznaj rewelacyjną sztuczkę mojej znajomej, a zdziwisz się efektami.

Ten produkt do samochodu wyczyści toaletę. Efekty są rewelacyjne

Często stosowane płyny do toalety działają tylko na krótką metę. Jednak moja znajoma pokazała mi niezwykły sposób na utrzymanie czystości nawet przez kilka miesięcy używając produktu do aut – wosku samochodowego.

Najpierw oczyść miskę klozetową. Usuń wszelkie plamy i nieczystości, a następnie całkowicie opróżnij wodę z toalety. Aby to zrobić, zakręć zawór wody do spłuczki i spuść wodę, aż zbiornik zostanie całkowicie opróżniony. Wlej wiaderko wody do miski klozetowej.

Osusz wnętrze miski klozetowej za pomocą suchej ściereczki. Wetrzyj wosk samochodowy w miskę klozetową i upewnij się, że dokładnie pokrywa ona całą powierzchnię wewnątrz toalety. Ważne jest, by zapewnić sobie dobrą wentylację i otworzyć okno. Pozostaw wosk w toalecie na około 10 minut, a następnie odkręć wodę do spłuczki. Dzięki temu wosk będzie miał czas do związania i stworzenia ochronnej warstwy na powierzchni muszli.

Utrzymaj efekt na dłuższą metę i co trzy miesiące przepłucz miskę klozetową połową szklanki octu. Ocet jest skutecznym środkiem czyszczącym i pomoże utrzymać toaletę w czystości.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę