Ten trik sprawi
Pixabay

Ten trik sprawi, że pralka będzie jak nowa. Wystarczy wlać pewien składnik do bębna i włączyć program. Zapomnisz o brzydkim zapachu. 

Zastanawiasz się jak przywrócić swojej pralce blask i odświeżyć jej zapach? Jeśli tak to wypróbuj niezwykłego triku, który odmieni twoje podejście do czyszczenia pralki. Ta prosta, ale bardzo skuteczna metoda sprawi, że pralka znów  będzie wyglądać i działać jak nowa. A brzydki zapach zniknie od razu. Co trzeba zrobić? Sprawdź!

Ten trik sprawi, że pralka będzie jak nowa. Efekty są natychmiastowe

Do wykonania tego patentu potrzebujesz tylko dwóch składników – octu i sody oczyszczonej. Te naturalne substancje są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla środowiska. Dzięki temu zapach pralki będzie świeży, a wilgoć i pleść zniknie.

Wlej pół filiżanki octu do przegródki na detergenty w pralce, a do bębna wlej gorącą wodę. Następnie dodaj 1/4 szklanki sody oczyszczonej bezpośrednio do bębna. Uruchom pełny program prania na najwyższej temperaturze i maksymalnej prędkości wirowania. Po zakończeniu programu otwórz drzwi pralki i pozwól jej dobrze wyschnąć. Brzydki zapach zniknie, a twoja pralka będzie jak nowa – sprawna i czysta na długo.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!