Marek Pawłowski znany jako „Krzykacz” z programu Złomowisko PL odszedł w wieku 47 lat, dnia 31 grudnia 2020 roku około godziny 20:00. Pogrążona w żałobie rodzina, bliscy i fani pożegnali wczoraj Marka.

Marek Pawłowski był człowiekiem o dobrym sercu i znanym z donośnego krzyku. Od tego właśnie wzięło się jego przezwisko „Krzykacz”. Uczestniczył od lat w programie „Złomowisko PL” emitowanym na Discovery Channel. Niestety, Marek zmarł nagle w ostatni dzień 2020 roku około godziny 20:00. Ósmego stycznia 2021 roku odbył się pogrzeb Marka, na który przybyło mnóstwo osób.

Msza żałobna odbyła się o godzinie 11:00 w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie. Następnie urnę z prochami odprowadzono na cmentarz Wólka Węglowa. Marek Pawłowski pozostawił pogrążoną w smutku żonę, dzieci, siostry, braci, rodzinę i przyjaciół.

Przed kościołem zebrało się dużo ludzi, którzy przynieśli piękne wieńce i ustawili je przed urną z prochami Marka Pawłowskiego. Obok urny widniała ramka ze zdjęciem zmarłego. Każdy z obecnych mógł go pożegnać.

Po zakończeniu mszy odbyło się odprowadzenie na cmentarz Wólka Węglowa, a urna z prochami zmarłego została złożona do grobu. Przed pogrzebem, w internecie zorganizowano zbiórkę na pomnik Marka.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna