Ukraiński żołnierz
Twitter | B H G 🌻

Praktycznie od początku wojny ukraińska armia dzielnie odpiera ataki rosyjskich żołnierzy, a przy tym coraz częściej przechodzi do kontrofensywy. Do mediów społecznościowych trafiło niecodzienne nagranie, na którym widać ukraińskiego żołnierza w nietypowej sytuacji.

Siły Zbrojne Ukrainy nie mają oporów przed ostrzeliwaniem pozycji rosyjskiego wojska. Do sieci trafiło nagranie ukazujące wyrzutnię BM-21 Grad w akcji. Przed nią stoi ukraiński żołnierz, który spokojnie się wszystkiemu przygląda.

Jak się okazuje, nawet na polu bitwy jest miejsce i czas na ulubioną przekąskę. Na filmie widać, jak żołnierz powoli idzie w stronę filmującego, a tuż za nim startują kolejne rakiety.

Wojskowy w międzyczasie zajada się chipsami i nic sobie nie robi z wyrzutni. – Jesteście pewni, że wasza miłość do chipsów jest tak silna, jak u tego żołnierza? – zapytał żartobliwie pod zdjęciem dziennikarz The Kyiv Independent Illia Ponomarenko.

Krótki klip błyskawicznie obiegł media społecznościowe. Internauci zaczęli zachwycać się odwagą wojskowego. Podkreślono, że Ukraińcy są świetni w podtrzymywaniu morale w trudnych czasach wojny. – Ukraińscy żołnierze są po prostu niesamowici – napisał jeden z komentujących.

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę