Dziś spotkanie z mieszkańcami Stargardu miał premier Mateusz Morawiecki. W czasie jego trwania kierował także słowa do przeciwników rządzącej partii. – To my najbardziej przestrzegamy konstytucji – mówił.

Na spotkaniu w Stargardzie premier mówił o programie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości oraz o możliwości rozwoju dla mieszkańców miasta. W związku z tym partia rządząca chce inwestować w Specjalną Strefę Ekonomiczną, dzięki czemu powstają nowe firmy i tworzą się nowe miejsca pracy. Morawiecki mówił także o tym, że jego partia posiada dobry program dla samorządów.

Mateusz Morawiecki podkreślił, że PiS przebudowuje Polskę, tak aby było jak najmniej ubóstwa. Zaznaczył także, że to właśnie obecnie panująca partia najbardziej przestrzega konstytucji.

Premier Polski podczas swojego wystąpienia zwrócił także uwagę na grupkę jego przeciwników. – Tutaj jest taka grupka „moich miłośników”, oni podróżują za mną po różnych miastach. Rzeczywiście jest tak, że jedni hałasują, a drudzy pracują. Oni awantura, jątrzenie, burdy uliczne, a my – praca, ciężka praca dla dobra ojczyzny i rodaków – oświadczył.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę