W miejscowości Zalesie w województwie łódzkim doszło do fatalnego w skutkach zderzenia czołowego dwóch pojazdów. Śmierć poniosły dwie osoby – 29-letnia kobieta i jej siedmioletnia córka.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj, w środę około godziny 18:00 na drodze wojewódzkiej nr 705 pomiędzy Brzezinami a Koluszkami. Doszło na niej do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym, który, jak się okazało, był straszny w skutkach dla pasażerek mniejszego z pojazdów.

Wstępne oględziny i dochodzenie policji wskazują, że 29-latka, która prowadziła samochód osobowy w pewnym momencie zjechała na przeciwległy pas ruchu, po których poruszał się samochód ciężarowy i doszło do ich zderzenia. Pomimo aktywnego działania funkcjonariuszy, do tej pory nie udało się ustalić, dlaczego kobieta podjęła manewr zmiany pasa.

Taki stan rzeczy spowodował, że 29-latka poniosła śmierć na miejscu. Wraz z nią podróżowała jej 7-letnia córka, która również nie miała szans na przeżycie. Pojazd, którym się przemieszczały został kompletnie zniszczony, zaś kierowcy samochodu ciężarowego nic się nie stało. Policja dowiodła, że nie był on w stanie nietrzeźwości.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę