Tragedia w Miłkowie. Cztery osoby nie żyją!

Wczoraj wieczorem doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego w miejscowości Miłków w województwie świętokrzyskim. Na drodze krajowej numer 9 samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w betonowy przepust, w wyniku czego śmierć poniosły cztery osoby.

Według relacji policjantów, do zdarzenia doszło około godziny 22:00. Asp. Ewelina Wrzesień z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim przekazała, że kierowca poruszający się po drodze krajowej nr 9 z Ostrowca do Opatowa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni na pobocze, po czym z całym impetem przeciął znaki drogowe, wjechał do rowu i uderzył w umiejscowiony w nim betonowy przepust.

Czytaj także:  Trzaskowski nie przyjdzie do Sejmu na zaprzysiężenie Dudy

Kiedy wezwane zastępy strażakcie przyjechały na miejsce zdarzenia, poszkodowani cały czas znajdowali się w pojeździe i aby się do nich dostać, strażacy musieli wykorzystać sprzęt hydrauliczny. Łącznie przy wypadku pracowało aż pięć zastępów straży i pięć zespołów ratownictwa medycznego. Dodatkowo w całej akcji pomagali świadkowie – pomagali oni gasić samochód, który po silnym uderzeniu w przepust zajął się płomieniami.

Czytaj także:  Rząd Morawieckiego skutecznie zwalcza w Polsce koronawirusa. Uważa tak...

Samochodem łącznie podróżowało pięć osób i czterech z nich niestety nie udało się uratować – trzy zmarły na miejscu, natomiast czwarta w drodze do szpitala. Piąty z pasażerów w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.