Wypadek
Facebook | epoznan.pl

W sobotę w Swarzędzu w województwie wielkopolskim doszło do tragicznego wypadku. Jadący drogą krajową numer 92 samochód osobowy nagle przebił się przez barierki ochronne i spadł z wiaduktu. Kierowca zginął na miejscu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godziny 19:00. Jadąc w kierunku Poznania, kierowca osobowego volkswagena nagle stracił panowanie nad pojazdem, ściął kilka znaków drogowych i uderzył w barierki. Auto przebiło się przez nie i spadło z wiaduktu.

Samochód przeleciał nad znajdującą się poniżej ulicą i zatrzymał dopiero przy ulicy Piaski. Kierujący doznał poważnych obrażeń i choć przybyli na miejsce ratownicy podjęli próbę reanimacji, zakończyła się ona niepowodzeniem.

Nagranie przedstawiające wypadek zostało wysłane na adres redakcji lokalnego portalu epoznan.pl. Wideo zostało nagrane przez kamerkę samochodową w pojeździe, który jechał za volkswagenem.

Na nagraniu widać prędkość, z jaką poruszał się samochód osoby, która nagrała filmik. W chwili zdarzenia licznik pokazywał 70 km/h. Pojazd, który spowodował wypadek, jechał z podobną prędkością, a zaczął przyspieszać dopiero tuż przed zderzeniem z barierkami.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!