REKLAMA

Wypadek
Fot. KP PSP Ostrów Wielkopolski

Do tragicznego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 445 w Odolanowie. Na drodze prowadzącej do miasta zderzyły się trzy samochody osobowe, w wyniku czego dwie osoby zginęły, a cztery kolejne zostały ranne.

REKLAMA

Jak wynika z ustaleń ostrowskiej policji, do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek około godziny 9:00 w Odolanowie na trasie wojewódzkiej nr 445. Doszło tam do kolizji trzech samochodów osobowych.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 28-letni mieszkaniec Sulmierzyc w powiecie krotoszyńskim. PAP dowiedziała się, że był to znany w okolicy DJ, współpracujący z lokalnymi klubami. Miał on jechać do Ostrowa Wielkopolskiego i odebrać ze szpitala partnerkę z nowo narodzonym dzieckiem.

REKLAMA

Wskutek wypadku pięć osób zostało przetransportowanych do okolicznych szpitali. Jeden z poszkodowanych zmarł już w placówce – to 19-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, kolega 28-latka. Jeden mężczyzna, dwie kobiety i dziecko pozostają pod opieką lekarzy.

Jak dotąd policja nie udzieliła żadnych dokładniejszych informacji na temat wypadku. Z nieoficjalnych ustaleń serwisu ostrow24.tv wynika, że kierowca audi, którym jechał 28-latek i jego 19-letni kolega wyprzedzał kilka aut. Podczas tego manewru stracił panowanie nad kierownicą, uderzył w jedno z aut, a następnie w drzewo.

REKLAMA

REKLAMA