REKLAMA

Trik na czysty dywan w 10 minut
YouTube Screen | Eryk Grzeszkowiak

Trik na czysty dywan w 10 minut. Przyda się on każdemu kto lubi ułatwiać sobie niezbyt przyjemne czynności. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas, a dywan będzie jak nowy.

REKLAMA

Dywan w mieszkaniu nadaje niezwykłego klimatu, ale niestety może przysporzyć też wiele problemów. Z czasem staje się on wyblakły, poszarzały, a nawet pożółkły w zależności od jego podstawowego koloru. Traci on swoje walory przez co cierpi na tym wygląd wnętrza. Warto pamiętać o jego regularnym czyszczeniu. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że samo odkurzenie go zwykle nie wystarcza. Na szczęście jest szybki patent na to by był czysty i jak nowy dosłownie w 10 minut. Co trzeba zrobić? Sprawdź.

Trik na czysty dywan w 10 minut. Musisz go wypróbować

Wymieszaj w miseczce 2 szklanki wody i 3 łyżki płynu do naczyń, następnie wymieszaj i przelej do spryskiwacza. Cały dywan posyp sodą oczyszczoną, a następnie po kilku minutach spryskaj go przygotowaną mieszanką. Odczekaj 10 minut, następnie po tym czasie odkurz go bardzo dokładnie. Dywan będzie odświeżony, pachnący i dosłownie jak nowy bez konieczności szorowania.

REKLAMA

Ta mieszanka idealnie sprawdzi się też przypadku czyszczenia powierzchni takich jak materac czy sofa. Warto stosować ten patent regularnie by jak najdłużej zachować dywan w jak najlepszym stanie. Sprawdź też jak nabłyszczyć panele za pomocą genialnego sposobu, o którym pisaliśmy tutaj.

REKLAMA