Trik na czysty dywan w 10 minut
YouTube Screen | Eryk Grzeszkowiak

Trik na czysty dywan w 10 minut. Przyda się on każdemu kto lubi ułatwiać sobie niezbyt przyjemne czynności. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas, a dywan będzie jak nowy.

Dywan w mieszkaniu nadaje niezwykłego klimatu, ale niestety może przysporzyć też wiele problemów. Z czasem staje się on wyblakły, poszarzały, a nawet pożółkły w zależności od jego podstawowego koloru. Traci on swoje walory przez co cierpi na tym wygląd wnętrza. Warto pamiętać o jego regularnym czyszczeniu. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że samo odkurzenie go zwykle nie wystarcza. Na szczęście jest szybki patent na to by był czysty i jak nowy dosłownie w 10 minut. Co trzeba zrobić? Sprawdź.

Trik na czysty dywan w 10 minut. Musisz go wypróbować

Wymieszaj w miseczce 2 szklanki wody i 3 łyżki płynu do naczyń, następnie wymieszaj i przelej do spryskiwacza. Cały dywan posyp sodą oczyszczoną, a następnie po kilku minutach spryskaj go przygotowaną mieszanką. Odczekaj 10 minut, następnie po tym czasie odkurz go bardzo dokładnie. Dywan będzie odświeżony, pachnący i dosłownie jak nowy bez konieczności szorowania.

Ta mieszanka idealnie sprawdzi się też przypadku czyszczenia powierzchni takich jak materac czy sofa. Warto stosować ten patent regularnie by jak najdłużej zachować dywan w jak najlepszym stanie. Sprawdź też jak nabłyszczyć panele za pomocą genialnego sposobu, o którym pisaliśmy tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę