Trik na obieranie ziemniaków podbija internet
Pixabay

Trik na obieranie ziemniaków podbija internet. Będziesz zachwycony efektami i przede wszystkim zachowasz więcej smaku w ziemniakach. Sprawdź co trzeba zrobić. 

Tradycyjne metody obierania ziemniaków z pewnością nie są najprzyjemniejszymi zajęciami. Używanie noża, aby usunąć skórkę, wymaga nieco precyzji i może zająć dużo czasu, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z większą ilością ziemniaków. Popularne narzędzia, takie jak obieraczka do ziemniaków, mogą również nie zawsze działać tak sprawnie, jakbyśmy sobie tego życzyli. Ostatnio w internecie krąży filmik, na którym widać niezwykły trik na obieranie ziemniaków.

Trik na obieranie ziemniaków podbija internet. Już zawsze będziesz tak robić

Patent polega na użyciu nożyczek! Ziemniaki należy umyć i dobrze wyszorować, a następnie delikatnie naciąć skórkę w połowie ziemniaka. Po ugotowaniu należy włożyć je do od razu do zimnej wody na kilka sekund. Skórka odejdzie bez najmniejszych problemów, a ziemniak zachowa swój smak, konsystencję. Będzie o wiele bardziej smaczniejszy niż ten, który jest ugotowany w tradycyjny sposób, bez skórki. Zobacz poniższy filmik.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!