REKLAMA

Trik z TikToka zamienia mikser ręczny w mikser stojący
fot. ShareInfo

Trik z TikToka zamienia mikser ręczny w mikser stojący. Choć brzmi to dziwnie, to jednak działa i wiele osób zaczęło to stosować. O co chodzi i na czym polega ten sposób?

REKLAMA

TikTok to jedna z najbardziej popularnych aplikacji na świecie. Możemy zobaczyć tam filmiki o różnej tematyce. Najczęściej klikane i oglądane są filmy kulinarne, przedstawiające różne triki ułatwiające funkcjonowanie, gotowanie w kuchni. Pewien TikToker @rachel_loaf podzielił się ze swoimi widzami genialnym i efektywnym sposobem, który zamienia miksery ręczne w miksery stojące. Koniecznie zobacz wideo poniżej.

Trik z TikToka zamienia mikser ręczny w mikser stojący. Zobacz wideo

Trik polega na wykorzystaniu kratek piekarnika – wystarczy umieścić je na misce, w której miksujemy masę. Najpierw należy przełożyć końcówki miksera przez kratki, a potem je zamocować. Wtedy mikser będzie leżał nieruchomo na kratkach i samodzielnie miksował – efekty będą identyczne jak w przypadku miksera stojącego. Dzięki temu zaoszczędzimy czas podczas pieczenia ciasta. Zobacz poniższe wideo, jak powinno to wyglądać. 

REKLAMA

@rachel_loaf

honestly a stroke of genius #bakinghacks #kitchenhacks #funny #kitchenhumor

REKLAMA

♬ original sound – Rach


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA