Twierdzi, że łączy ją z prezydentem „coś więcej”! Jest komentarz do zdjęcia Andrzeja Dudy z brunetką!

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać prezydenta Andrzeja Dudę obejmującego nieznaną kobietę. Twierdziła ona, że łączy ją z prezydentem „coś więcej”. Chociaż długo nie było komentarzy w tej sprawie, w końcu doczekaliśmy się reakcji z obozu prezydenta RP.

Bohaterką fotografii ma być Jolka Rosiek. Na fotografiach widać, jak obejmuje prezydenta, jest w niego wpatrzona. Brunetka zapewnia, że na długo przed tym, jak Andrzej Duda został głową państwa, byli ze sobą, a jego małżeństwo z Agatą Dudą miało się niedługo skończyć. Jednak ze względu na wybory tak się nie stało i Andrzej Duda został z żoną.

Czytaj także:  Wyszkowski o prezydent Dulkiewicz i europosłance Adamowicz: Na ulice wychodzą demonstranci, ale wychodzą też ulicznice

Mimo nagłaśniania tej sprawy, nikt z obozu prezydenta ani sam prezydent nie zabierali głosu. Zdjęć nie komentował też nikt z PiS-u. W końcu do tematu odniósł się Adam Bielan. Na antenie Polsat News wyjaśnił, że zarówno cały sztab, jak i sam Andrzej Duda są gotowi na ataki ze strony przeciwnej. Do takich ataków zaliczył sprawę z Jolką Rosiek.

Czytaj także:  Rydzyk będzie bronił praw chrześcijan. Dostanie miliony od Ministerstwa Sprawiedliwości

– Wiedziałem, że będziemy mocno atakowani, chociaż nie sądziłem, że spotkamy się z aż taką lawiną organizowanego przez partię opozycyjną hejtu – mówił Bielan. – To ewidentna stalkerka. Pytanie, czy ma jakieś zaburzenia psychiczne, czy też zadanie, żeby ją dokleić za wszelką cenę – odniósł się do zdjęć z brunetką. Zasugerował w ten sposób, że kobieta została celowo wystawiona, by zniszczyć reputację Dudy.

Czytaj także:  Odwołanie Ziobry przesądzone? PiS ma już jego następcę

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.