REKLAMA

Tylko 2 składniki
fot. screen Youtube / simple & fast

Tylko 2 składniki, a toaleta zawsze pachnie i jest świeża. Wszystko to za pomocą prostych składników bez wychodzenia z domu do sklepu.

REKLAMA

Każdy chce, aby toaleta zawsze lśniła czystością, była świeża, czysta i przyjemnie pachnąca. Wtedy najczęściej sięgamy po różnego rodzaju środki chemiczne. Ale mało kto wie, że istnieje o wiele prostszy, ekologiczny i oszczędny sposób, który sprawia, że toaleta zawsze jest schludna. Wszystko to dzięki dwóm składnikom. Sprawdź jak to zrobić.

Tylko 2 składniki i toaleta będzie lśnić za każdym razem. Genialny trik

Aby toaleta pachniała i była świeża cały czas, sięgnij po mydło wystarczy sięgnąć po dwa proste składniki. To dwie kostki mydła i 600 ml płynu do podłóg. To połączenie sprawi, że z toalety będzie wydobywał się przyjemny zapach, a składniki zawarte w tych środkach zadziałają i oczyszczą powierzchnię z osadów.

REKLAMA

Kostki mydła zetrzyj na tarce o dużych oczkach do garnka, a potem na najmniejszym ogniu rozpuść mydło. Dodaj płyn do podłóg, chwilę wymieszaj, aż składniki się połączą. Przelej wszystko do głębokiej blaszki z papierem do pieczenia i pozwól wystygnąć. Wtedy włóż do zamrażarki wystudzoną mieszankę. Następnego dnia pokrój masę w małe kosteczki i umieść je w słoiku lub dowolnym pojemniku. Teraz wystarczy korzystać – wrzucać kosteczkę co drugi dzień do toalety. Działanie i efekty zobaczysz już następnego dnia.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA