Ubiór tego turysty zaskakuje. Tak wybrał się w Tatry

Turysta
O2.pl

Na profilu zrzeszającym miłośników Tatr na Facebooku pojawiło się nagranie, które szybko obiegło sieć. Widać na nim mężczyznę, która w wyprawę w góry wybrał mocno nietypowy strój. Decyzja turysty może co najmniej zadziwiać.

REKLAMA

Turyści często wykazują się bujną wyobraźnią, zwłaszcza jeśli chodzi o górskie wyprawy. Niektórzy decydują się na wejście na szlak kompletnie nieprzygotowaniu czy w ubraniu, które kompletnie do tego nie służy.

Tym razem na profilu Tatry na Facebooku pojawiło się wideo, które przedstawia mężczyznę schodzącego z gór. Miał na sobie koszulę, garnitury i eleganckie buty. Inny z turystów postanowił uwiecznić go na nagraniu.

REKLAMA

– „Musiał być niezły melanż”; „Ciężki powrót z góralskiego wesela. Obstawiam obcokrajowca”; „Pan z wesela wracał i poszedł skrótem” – komentują internauci. „James Bond” – śmieją się inni. „No co, służbowa wizyta”; „Duch tatr” – czytamy w komentarzach pod postem.

Co prawda nagranie może być dość zabawne, ale z drugiej strony nieprzygotowanie prowadzi często do niebezpiecznych sytuacji. Podczas wyprawy w góry warto mieć na sobie odpowiedni strój.

REKLAMA

Podziel się: