John Edward Zeretzke z Ventury pracował w Music Center of Los Angeles przez 30 lat. Był założycielem formacji „Z fletem dookoła świata”. Grupa ta działała od 2009 roku. Teraz wyszło na jaw, że Zeretzke namawiał małoletnie uczennice do aktywności seksualnej. Nie tylko to jest szokujące – okazało się, że dzieciom dawał flety, na których była jego sperma!

Zeretzke przed sądem przyznał się do pedofilskich czynów, o które go oskarżono. Zastępca prokuratora generalnego Amanda Casillas podała do informacji, że muzyk masturbował się i ejakulował na instrumenty. Później dawał je dzieciom. Co więcej, wszystko nagrywał i fotografował. W Internecie pokazywał też, jak podczas gry dzieci spełnia się erotycznie. „Los Angeles Times” podaje, że jak na razie potwierdzonych jest pięć przypadków dziewczynek ze szkół podstawowych, które od nauczyciela dostały flety, na których było nasienie.

– Zeretzke jest także oskarżany o pocieranie ramion dzieci podczas lekcji, masowanie pleców i szeptanie do ucha, że jest ładna. Muzyk od 6 listopada 2015 r. do 28 maja 2016 r. próbował zachęcić małoletniego do aktywności seksualnej. Ponadto od 20 sierpnia do 23 września 2017 r. Zeretzke udał się na Filipiny, aby uprawiać seks z 12 -latką, która wysyłała pornografię dziecięcą za pośrednictwem swojego konta na Facebooku


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę