Złodziej
Fot. Policja Olsztyn

Policjanci z Olsztyna poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o dokonanie zuchwałej kradzieży w jednym ze sklepów sieci Biedronka. Mundurowi poprosili internautów o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Za wyjaśnienie sprawy odpowiadają funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością w Olsztynie. Dotyczy ona kradzieży markowych alkoholi w jednym z olsztyńskich sklepów sieci Biedronka o wartości około 1500 złotych. Doszło do niej 21 listopada 2022 roku.

Podczas pierwszych czynności operacyjnych mundurowi zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których było widać moment kradzieży, a także mężczyznę, który najprawdopodobniej miał związek z kradzieżą.

– Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 36 24, 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected]. Policja zapewnia anonimowość – czytamy na stronie internetowej policji.

Dzięki nagraniom z monitoringu, do sieci trafił również wizerunek mężczyzny, który może pomóc w ustaleniu jego tożsamości. Widać na nim charakterystyczne cechy ubioru, dzięki którym policjanci mają nadzieję na szybkie złapanie złodzieja.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!