W amerykańskim stanie Floryda aresztowano kobietę za uprawianie seksu poprzez Internet. Nie byłoby w tym nic aż tak szokującego, gdyby nie fakt, że odbywała wirtualny stosunek w towarzystwie małego dziecka.

Nowojorska gazeta „New York Post” poinformowała, że 32-letnia Noelle Rascati rozmawiała z 26-latkiem Tathanem Fieldsem odsiadującym 15-letni wyrok w Santa Rosa County Jail przez kamerkę internetową. Raport sporządzony w tej sprawie mówi, że podczas wirtualnego intymnego zbliżenia po jej sypialni chodziło dziecko.

Jakby tego było mało, kobieta wykorzystywała wówczas zabawki erotyczne. Policja aresztowała ją 22 kwietnia. Treść oskarżenia mówi o udziale w lubieżnym postępowaniu w obecności nieletniego. Internetowy stosunek odbył się 25 marca 2020 roku.

Nie wiadomo jaki jest wiek dziecka oraz w jakiej relacji pozostaje z Noelle. Na razie nie wiadomo także, czy skazaniec nie będzie pociągnięty do odpowiedzialności. W trakcie odbywania wyroku, 26-latek, jak podaje „New York Post”, masturbował się przed instruktorką klasy więziennej.

Noelle została zamknięta w więzieniu Lake County Jail, ale wpłacono kaucję w wysokości 2 tysięcy dolarów i wyszła na wolność.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna