Pod Warszawą miejsce miała niecodzienna domowa awantura. Używając tłuczka do mięsa 34-letnia kobieta wyładowała swoją złość na partnerze. W efekcie wymagał on interwencji lekarskiej, a gdy zatrzymano kobietę okazało się, że uchylała się od odbycia kary roku więzienia. W środę jednak trafiła do aresztu.

Do zdarzenia doszło w Piasecznie. – Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynikało, że napastnikiem była 34-letnia konkubina poszkodowanego. Kobieta dotkliwie go pobiła, używając przy tym kuchennego tłuczka – informuje komisarz Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Kobietę policjanci zatrzymali po kilku godzinach od pobicia. W trakcie weryfikacji danych osobowych w policyjnym systemie informacyjnym ustalono, że 34-latka ma już wyrok 1 roku więzienia i jest poszukiwana. Dziś została przetransportowana do zakładu karnego.

Wg nieoficjalnych informacji, kobieta wcześniej już biła swojego partnera. Przyczyną pobicia tłuczkiem były zamknięte drzwi. Recydywistka wróciła akurat od znajomych, ale nie miała klucza. Konkubent w końcu jej otworzył, a ta mocno zirytowana w szale zaczęła okładać go pięściami, po czym chwyciła za tłuczek.

Oskarżona wcześniej poszukiwana była za zniszczenie mienia oraz znęcanie się nad inną osoba. Ostatni eksces może jej dodać jeszcze jeden wyrok.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna