Weź papier do pieczenia i natrzyj prysznic. Efekt cię zaskoczy

papier do pieczenia i armatura łazienkowa
fot. screen Youtube / Empfehlungsfuchs

Jak utrzymać czystość w łazience? Ten lokal, chyba jak żaden inny, sprawia nam najwięcej kłopotu w mieszkaniu. Wciąż musimy radzić sobie z brudną toaletą, zlewem, lustrem czy kafelkami. Wszechobecny kamień na armaturze też daje się nam we znaki. Mówimy mu dość! Od dziś szkaradny osad w kabinie prysznicowej nie będzie stanowił problemu. Uporaj się z nim tak samo, jak pewien fachowiec, który prowadzi swój kanał na YouTube i zamieszcza ciekawe filmiki dotyczące utrzymania czystości w domu. Jego patent na mycie kabiny robi furorę w sieci. Internauci zaczęli nagminnie kupować w sklepach papier do pieczenia.

REKLAMA

Z łazienki korzystamy minimum kilka razy dziennie, więc tym bardziej warto sprzątać ją regularnie. Eliminacja kamienia to jedno z podstawowych do spełnienia zadań. Zobacz, jak sobie z nim poradzić. Swoim trikiem podzielił się z internautami założyciel kanału SmartFox na YouTube.

Trik na czystą kabinę prysznicową. Zapomnisz o kamieniu

Kabinę prysznicową odnów przy pomocy… klasycznego pergaminu. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie ma cudowne właściwości. Pojedynczym arkuszem wyczyścisz całą kabinę. W jaki sposób?

W pierwszej kolejności papier pergaminowy złóż na pół, a potem przystąp do przecierania kabiny. Kamień w ekspresowym tempie zacznie schodzić, co z pewnością cię miło zaskoczy. Dzięki tej łatwej metodzie doprowadzisz do porządku drzwi kabiny prysznicowej i nawet nie będziesz musiał stosować sklepowych chemikaliów ani wody. Na tym nie koniec.

REKLAMA

Arkusz pergaminu pomoże ci także odnowić kran. Zarówno ten w łazience, jak i w kuchni. Sposób użycia jest identyczny, jak wcześniej. Najpierw papier składasz na pół, przystawiasz do zanieczyszczonej armatury i pocierasz. Efekty są spektakularne.

Czytaj też: Nie wyrzucaj pojemnika po dezodorancie w kulce. Genialny trik

Podziel się: