REKLAMA

Weź starą szczoteczkę do zębów
YouTube screen | Smart Fox

Weź starą szczoteczkę do zębów i podpal, a będziesz niezwykle zaskoczony. Ten trik przyda się każdemu. Sprawdź i wypróbuj.

REKLAMA

Zazwyczaj jeśli chcemy zmienić szczoteczkę to kupujemy nową, a stara ląduje w koszu. Okazuje się, że niepotrzebnie, bo możemy wykorzystać ją w łazience. Poznaj trik, który zaskoczy każdego, ułatwi sprzątanie i sprawi, że nasza łazienka zawsze będzie lśnić.

Weź starą szczoteczkę do zębów i podpal. Patent, o którym mało kto wie

REKLAMA

Podpal szczoteczkę w miejscu pod jej włosiem, a potem wygnij ją lekko w prawą lub lewą stronę. Tak wygięta szczoteczka dotrze w każdy zakamarek wnętrza toalety. Nie trzeba szorować, a nawet wkładać dłoni w to miejsce. Szczoteczka do zębów poradzi sobie z zabrudzeniami lepiej i szybciej niż gąbka. Dociera ona tam, gdzie szczotka lub gąbka nie może. Dzięki temu wnętrze toalety będzie nieskazitelnie czyste, a przy okazji zniwelujemy nieprzyjemne zapachy w łazience.

Ten trik możesz wykorzystać do czyszczenia wielu innych, trudno dostępnych miejsc w domu. Sprawdź też jak wyczyścić toaletę lub jej zbiornik za pomocą ekologicznych sposobów.

REKLAMA

REKLAMA