Wlej to do zbiornika toalety
YouTube screen | simple & fast

Wlej to do zbiornika toalety i odczekaj kilka minut, a będzie czysty jak nowy. Genialny trik, który ułatwia czyszczenie. Sprawdź i przekonaj się, że to działa. 

Zbiornik na wodę w toalecie to coś o czym często zapominamy jeśli chodzi o sprzątanie. Tam również zbiera się kamień, jest wiele zanieczyszczeń. Warto więc pamiętać, by co jakiś czas wyczyścić to miejsce. Jest na to genialny patent, w dodatku wcale nie wymaga długiego i ciężkiego szorowania.

Wlej to do zbiornika toalety – po kilku minutach będzie czysty i lśniący

Gdy czyścimy toaletę, często zapominamy o jej zbiorniku z wodą. Jest to bardzo ważne, bo kiedy nie czyścimy zbiornika, w naszej łazience może być nieprzyjemny zapach. Dlatego nie pomijaj go i wyczyść za pomocą świetnego triku.

Zdejmij klapę zbiornika, spuść wodę i zakręć by go znów nie napełniła. Wlej wrzącą wodę, a następnie wsyp 3 łyżki sody oczyszczonej i szklankę octu. Zamknij klapę i odczekaj najlepiej godzinę, jeśli nie masz czasu może być to kilka minut. Soda z octem i gorącą wodą skutecznie pozbędzie się kamienia.

Warto zapobiegać i znacznie opóźniać jego powstawanie – w tym celu wystarczy wykorzystać trik z maseczką, o którym pisaliśmy tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę