Kinga Rusin uchodzi za jedną z najlepiej ubranych celebrytek. Co więcej, popularna prezenterka i dziennikarka telewizyjna ubrania kupuje głównie w sieciówkach, co sprawia, że jej fanki mogą naśladować jej kreacje bez ryzyka bankructwa. Jednak najnowsza stylizacja gwiazdy show biznesu wywołała falę krytyki.

Rusin opublikowała w tych dniach na Instagramie swoje nowe zdjęcie zrobione przez paparazziego w jej drodze do studia TVN. Prezenterka, która zazwyczaj wybiera kobiecie stylizacje i nosi sukienki lub spódnice, tym razem postawiła na modne oversizowe dżinsy z wysokim stanem. Są one topowym ubiorem w sezonie jesień-zima 2019/2020.

https://www.instagram.com/p/B40CFLSFBC_/

Stylizacja jednak nie wzbudziła zachwytów komentatorów. Niektórzy mówili jedynie o modowej wtopie, według innych spodnie – zwłaszcza podwinięte proste i bardzo szerokie nogawki –  dziennikarkę po prostu oszpeciły i zmasakrowały jej figurę.

Zdaniem portalu Wizaz nogawki dżinsów prezentowałyby się znacznie korzystniej, gdyby zostały bardziej podwinięte, odsłaniając kostki. Błędny był również dobór zamszowych botków, które potęgowały wrażenie ciężkości.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Zuzanna Stańczyk

Redaktorka strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Polityka, Wiadomości, Zdrowie, Świat