fot. TikTok, Facebook

Dwumiesięczna Maja została skatowana przez dwójkę swoich rodziców. Zaledwie 10-tygodniowe dziecko, kiedy trafiło do szpitala miało połamane rączki. Na skutek poniesionych obrażeń dziewczynka zmarła. Rodzicom grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. Tymczasem jednemu z nich więźniowie z zakładu karnego w Starogardzie Gdańskim przygotowali iście „królewskie powitanie”. W więzieniu raczej nie będzie miał łatwo.

W sieci pojawiło się nagranie zarejestrowane przed więzieniem w Starogardzie Gdańskim – poinformował portal o2.pl. Użytkowniczka TikToka twierdzi, że uwieczniła moment powitania mordercy 2-miesięcznej Mai przez osadzonych.

Zobacz też: Rodzice skatowali 10-tygodniową córkę. Miała połamane ręce

Sprawa dziewczynki poruszyła całą Polskę. Do brutalnego mordu doszło w domu przy ul. Piłsudskiego w Starogardzie Gdańskim. Sprawcami śmierci Mai byli jej właśni rodzice – 22-letnia Karolina P. i 23-letni Dominik P. Mężczyzna miał się znęcać także nad pozostałą dwójką dzieci swojej 22-letniej partnerki.

Para decyzją sądu została objęta tymczasowym aresztem. Zarówno matce jak i ojcu dziecka grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W popularnym serwisie społecznościowym TikTok pojawiło się natomiast nagranie, rzekomo przedstawiające „powitanie” Dominika P. w zakładzie karnym w Starogardzie Gdańskim. Kobieta twierdzi, że zarejestrowała reakcję osadzonych na przybycie mordercy Mai.

@kreejzi1

#starogardgdański #dc

♬ dźwięk oryginalny – kreejzi

Śmiercią 10-tygodniowej dziewczynki poruszony jest cały Starogard Gdański. Mieszkańcy nie ukrywają, że zbrodnia jest dla nich wielce szokująca. Według opinii niektórych z nich, kara dożywocia jest w tym wypadku niewystarczająca.

„Żadna Kara nie będzie adekwatna do tego, co zrobili tej biednej kruszynce, ale jesteśmy za karą śmierci w takich potwornych przypadkach” – komentowali w rozmowie z „Faktem” mieszkańcy.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę