Lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski na Instagramie wypowiedział się na temat podejścia polityków do pandemii koronawirusa. Jak stwierdził, nie będzie już tylko krytykował PiS w tej sprawie, ponieważ podobnie zachowują się również politycy opozycji.

Muzyk, który przestrzega wszystkich ograniczeń związanych z pandemią COVID-19, jest oburzony tym, że polscy politycy nie stosują się do obostrzeń, które narzucają zwykłym ludziom. Wiśniewski nawiązał tu do odbywających w czasie pandemii wyborów prezydenckich i publicznych spotkań, na których kandydaci na prezydenta oraz uczestnicy wieców często pojawiali się bez ochronnych maseczek.

– Mega słabe jest to, że ci, co powinni, tego nie robią – napisał wokalista. – Pamiętacie zresztą, jak było w kampanii, nie tylko z jednej strony, ale i z drugiej. Więc nie będę walił teraz tylko w PiS, bo kampania u wszystkich wyglądała tak samo – można było robić, co się chce. Jedni wierzą, drudzy nie wierzą, ale jeżeli jest jakaś zasada, to się jej trzymamy – oświadczył.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę