Białoruska Baba Wanga przewiduje chaos w Rosji
fot. YouTube | @astrology-forecasts

Za jej trafne przepowiednie zyskała przydomek „białoruskiej Baby Wangi”. Teraz Tatiana Kalinina przewiduje dla Rosjan wielki wstrząs! 38-letnia astrolog przeanalizowała układ gwiazd i wysnuła niepokojące wnioski, dotyczące wojny na Ukrainie, a także dalszych rządów Władimira Putina. Mówiła m.in. o budynkach w gruzach i utracie części terytoriów.

Wystarczyło jedno spojrzenie na układ gwiazd i Tatiana Kalinina już wiedziała, co czeka Rosjan! Białoruska astrolożka słynie nie tylko ze swojej urody, ale także wielu trafnych przepowiedni. Czy ta również się sprawdzi?

Wizję 38-latki przytoczył rosyjski „Kurier Srieda”. „Białoruska Baba Wanga” odniosła się do ostatnich wydarzeń, które wstrząsnęły Federacją Rosyjską. W Biełogrodzie doszło do akcji dywersyjnych, w których żołnierze pod flagą „Wolnej Rosji” zaatakowali budynki MSW i FSB. Według kobiety jest to pierwszy znak, że w Rosji dojdzie do kryzysu militarnego, co dalej będzie skutkowało konfliktami wewnętrznymi.

Białoruska astrolożka ma złe wieści dla Rosjan! Rosja pogrąży się w chaosie wewnętrznych sporów

Chaos w Rosji ma się rozpocząć już 12 czerwca. Wówczas na terenie Federacji dojdzie do licznych ataków. Białorusinka przewiduje, że w gruzach legną infrastruktura krytyczna, domy i drogi. Pomiędzy tą datą a początkiem lipca w Rosji ma wybuchnąć wielki skandal szpiegowski, a benzyny do ognia doleją ataki partyzantów i sabotażystów. To jednak nie koniec, a dopiero początek problemów Rosji. Najgoręcej ma być na przełomie października i listopada bieżącego roku.

„Tatiana Kalinina wyczytała z map, że we wrześniu 2023 r. jeden z sojuszy zawartych przez Rosję będzie zagrożony rozpadem albo dojdzie w nim do istotnej reorganizacji. Ze względu na wpływ planet, do września Rosja może stracić zaanektowane terytoria. Według astrolożki, jesienią 2023 r. Rosja będzie potrzebować pomocy od jednego ze swoich sojuszników i poprosi o nią w lutym 2024 r.” – cytuje przepowiednię Białorusinki „Kurier Srieda”.

Co z Władimirem Putinem? W 2024 roku w Rosji mają odbyć się kolejne wybory prezydenckie. Choć nie wiadomo jeszcze oficjalnie, czy Putin będzie ubiegał się o kolejną kadencję, można przypuszczać, że tak. „Tatiana twierdzi, że wpływ planet, w tym Wenus, wskazuje na powstanie kultu jednostki wokół prezydenta. Wszystko to wskazuje, że Władimir Putin z sukcesem zakończy swoją kadencję, ale szczegóły na temat wyborów powinny być omawiane później” – pisze „Kurier Srieda”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę