REKLAMA

REKLAMA

Jurek Owsiak, szef sztabu WOŚP oraz organizator Woodstocku, a obecnie Pol’and’Rock Festiwal, kilka dni temu wpisem na swoim Fb wywołał dość duże zamieszanie, ponieważ poinformował, że chce, aby Woodstock był organizowany przez kogoś innego. – Pomyślałem sobie, że chyba przyszedł czas, aby Festiwal Pol’and’Rock mógł być niesiony już nie przez nas! My chętnie zaczęlibyśmy coś od samego początku! – napisał Owsiak. W dalszej części wpisu zasugerował także, że dobrze by było, jakby organizacją Festiwalu zajęło się miasto Kostrzyn.

Władze miasta są bardzo zdziwione wpisem Jurka Owsiaka i jego pomysłem. – To nie jest impreza na miarę miasta Kostrzyn – komentują. – Jesteśmy całkowicie zaskoczeni tym wpisem, Jurek Owsiak nie rozmawiał z nami o tym pomyśle. O wszystkim dowiedzieliśmy się z mediów, które nieustannie do nas dzwonią – odniósł się do relacji zastępca burmistrza Zbigniew Biedulski.

REKLAMA

Władze miasta podkreślają także fakt, że organizacja takiej imprezy to ogromny koszt, który pochłonąłby 1/10 budżetu miasta, którego na to po prostu nie stać. Informują także, że jest to produkt Owsiaka i to on powinien dalej prowadzić Festiwal.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA