Wlej odrobinę do wody
YouTube screen | STOLKAR – Dobre kuchnie

Wlej odrobinę do wody i przetrzyj meble, a zapomnisz o osadzającym się co chwilę kurzu. Dzięki tej mieszance twoje mieszkanie i meble będą lśnić na dłużej. 

Kurz to zmora każdego z nas. Pojawia się wszędzie – a najczęściej widoczny jest na meblach. Nie jest korzystny dla naszego organizmu, a jego nadmiar może prowadzić nawet do podrażnień oczu, skóry. Częste kichanie w mieszkaniu to także objaw nadmiaru roztoczy w mieszkaniu. Warto więc pozbyć się go na dłużej, ale by to zadziałało musisz zastosować pewien trik z dodaniem do wody pewnego składnika. Sprawdź na czym polega ten patent.

Wlej odrobinę do wody i przetrzyj meble. Zapomnisz o osadzającym kurzu

Każdy z nas wie, że kurz to siedlisko wielu drobnoustrojów, które nie są korzystne dla organizmu. Ale jego ograniczenie na dłużej jest możliwe, a wszystko to dzięki mieszance wody i odrobiny płynu do płukania. Wystarczy wymieszać miksturę i za pomocą ściereczki z mikrofibry przetrzeć meble. Płyn do płukania to świetny produkt zapobiegający osadzaniu się kurzu, a to dlatego, że ma on właściwości antystatyczne. Przed przetarciem mebli wyczyść je środkiem czyszczącym, a dopiero wtedy przetrzyj mieszanką opisaną powyżej.

Oprócz tego, że twoje meble i wnętrze będzie pięknie lśnić to w dodatku unosić się będzie świeży i cudowny zapach. Warto robić to regularnie. Sprawdź też jak wypolerować panele, by znów wyglądały jak nowe. Pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę