Wlej ten napój do toalety

Wlej ten napój do toalety, a będziesz zaskoczony efektem. Kamień i zacieki w toalecie to zmora wielu osób, bo są trudne do usunięcia. Jak pozbyć się trudnych zabrudzeń domowymi sposobami? Wystarczy wlać pewien napój. 

Twarda woda powoduje kamień i zacieki w toalecie, dlatego nawet regularne sprzątanie może nie dać długotrwałych efektów. Jak można się go pozbyć w szybki, tani, prosty i zarazem skuteczny sposób? Poznaj świetny patent na czystą toaletę!

Wlej ten napój do toalety, a efekty cię zaskoczą

Coca-cola to napój bardzo popularny na całym świecie. Ma charakterystyczny smak, a schłodzona świetnie orzeźwia, to także baza do drinków. Jest dodatkiem do wypieków – zobacz przepis na ciasto o smaku coca-coli. Okazuje się, że oprócz kulinarnych zastosowań, ten popularny napój można użyć do usunięcia kamienia i zacieków z toalety. A wszystko to dzięki zdolnościom kwasu fosforowego. Sprawdź jak to zrobić.

Wystarczy wlać do WC półlitrową butelkę coca-coli, a potem pozostawić na 1-1,5 h lub całą noc. Po tym czasie wyczyść dokładnie i spłucz. Ten szybki i prosty patent sprawi, że toaleta będzie lśnić, a w dodatku udrożni rury.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!