Wlej ten płyn do szufladki
YouTube screen | ForumWiedzy

Wlej ten płyn do szufladki pralki i włącz program, a będzie czysta w mgnieniu oka. O tym patencie musi dowiedzieć się każdy, kto lubi proste i błyskawiczne sztuczki czyszczące.

Szufladka pralki to element pralki, w którym należy umieścić detergent, proszek do prania lub płyn do płukania. Jest zazwyczaj umieszczona na górze pralki i posiada kilka komór, w których często gromadzą się pozostałości proszku i płynu. Jeśli zapomnisz o ich regularnym czyszczeniu to z czasem pojawi się pleśń, brzydki zapach. A to wszystko zostaje w twoich ubraniach po wypraniu! Dlatego to niezwykle istotne, by mieć pachnące, czyste ubrania. W dodatku zapewnia to prawidłowe i dokładne działanie pralki.

Aby nie trudzić się i nie szorować szufladki godzinami wystarczy zastosować świetny patent. Okazuje się, że jest pewien genialny płyn czyszczący, który zmiecie brud w kilka sekund.

Wlej ten płyn do szufladki pralki. Efekty zachwyci każdego

Płyn, o którym pisaliśmy powyżej to antybakteryjny Fabuloso Uniwersalny o pięknym zapachu lawendy lub cytryny. Genialny i tani środek przeznaczony do czyszczenia wielu różnych powierzchni, a zwłaszcza armatury łazienkowej oraz szufladki pralki. Nie pozostawia po sobie osadów, dlatego nie trzeba go spłukiwać. Wystarczy, że wlejesz go w komory szufladki, następnie pozostawisz na kilka minut i nastawisz program pralki. Szufladka będzie czysta i pachnąca.

Jeśli wolisz bardziej domowe sposoby, to wystarczy zastosować rewelacyjny patent z wykorzystaniem gąbki do mycia naczyń. Zajrzyj tutaj, by o tym przeczytać.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę