Wlej to do pralki
Pixabay

Wlej to do pralki, a zapach stęchlizny zniknie. Genialny patent, który przyda się każdemu, kto zmaga się z tym przykrym problemem.

Czy zdarzyło ci się otworzyć pralkę i poczuć nieprzyjemny zapach stęchlizny unoszący się z jej wnętrza? Nie ma nic gorszego niż ubrania, które wydają się nie być świeże po wypraniu. Zapach stęchlizny może być wynikiem wilgoci, braku wentylacji lub pozostawienia ubrań w pralce przez dłuższy czas po zakończeniu cyklu. Na szczęście istnieje prosty trik, który pomoże pozbyć się tego problemu. Wystarczy wlać odpowiedni składnik do pralki, a nieprzyjemny zapach stęchlizny zniknie. Sprawdź co trzeba zrobić.

Wlej to do pralki, a zapach stęchlizny zniknie. Efekty zachwycają

Przygotuj mieszankę z trzech najbardziej skutecznych składników: ocet, sok z cytryny i soda oczyszczona. Wszystko w proporcji 1:1:1.

Ocet to naturalny środek czyszczący, który jest również skutecznym neutralizatorem zapachów. Może pomóc usunąć zapach stęchlizny. Wybierz ocet biały lub jabłkowy i upewnij się, że nie ma on dodanych substancji zapachowych. Sok z cytryny ma świeży i naturalny zapach, który może pomóc pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Wyciśnij sok i pomieszaj z octem, a potem wlej bezpośrednio do szufladki w pralce. Możesz również dodać kilka kropli olejku eterycznego o zapachu cytrynowym, aby wzmocnić efekt. Soda oczyszczona to jeszcze jeden skuteczny środek do usuwania zapachów. Pomoże ona w neutralizacji zapachu i odświeżeniu pralki, dlatego warto ją połączyć z octem i sokiem z cytryny. Całość wystarczy pomieszać i tak jak wyżej, wlać do szufladki, w miejsce proszku do prania.

To rewelacyjny patent, dlatego warto o nim zapamiętać. W dodatku składniki są łatwo dostępne i tanie. Wypróbuj, a nie pożałujesz.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!