Wlej to do pralki
fot. screen Youtube / Uradi Sama- Ideje za kreativce

Wlej to do pralki, a już nie będziesz kupować drogich płynów do płukania. To także świetna alternatywa jeśli płyn się skończy, a nie mamy nic innego pod ręką. 

Każdy z nas używa na co dzień pralki, aby wyprać ubrania. Ale czasem zdarza się, że nie mamy pod ręką płynu do płukania, ani proszku. Okazuje się, że jest pewne rozwiązanie, które idealnie zastąpi te dwa produkty. Sprawdź co trzeba zrobić.

Wlej to do pralki, a będziesz zachwycony efektami

Wlej do pralki mieszankę ze składników, które wyczyszczą, zmiękczą i nadadzą zapachu ubraniom. Wystarczy je wymieszać, a potem przelać do butelki i stosować do prania. Płyn należy wlać zarówno do szufladek jak i do bębna. Poznaj dokładny przepis.

Składniki: 

» 1 kostka mydła
» litr wody wrzącej
» 3 opakowania sody oczyszczonej
» kilka kropel olejku eterycznego o ulubionym zapachu

Przygotowanie:

Do dużej miski wsyp starte na tarce mydło, następnie zalej wrzącą wodą. Wymieszaj, aż  mydło się rozpuści, a potem dodaj sodę oczyszczoną i kilka kropel olejku eterycznego o ulubionym zapachu. Pomieszaj i odstaw, aż płyn wystygnie.

Przelej do butelki, a potem stosuj do prania. Efekty będą niesamowite, a w dodatku zaoszczędzisz na drogich płynach i portfel będzie o wiele pełniejszy.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę