Wlej to do prezerwatywy i nałóż na kran
fot. screen Youtube / 5-Minute Crafts

Wlej to do prezerwatywy i nałóż na kran, a efekty przejdą twoje najśmielsze oczekiwania. Będziesz zachwycony i z pewnością ten patent zostanie z tobą na dłużej.

  Kran w łazience to ta część, która najczęściej i najszybciej ulega zabrudzeniu. Wszystko to przez jej codzienne użytkowanie, wtedy powstają osady z kamienia i zacieki. Poznajcie nietypowy sposób z wykorzystaniem prezerwatywy. Będziecie w szoku, gdy wypróbujecie tego patentu.

Wlej to do prezerwatywy i nałóż na kran. Efekty są niesamowite

Ten sposób jest nietypowy i dość kontrowersyjny, ale działa niczym najlepszy środek czyszczący. Wlej do prezerwatywy napój – coca colę. Nałóż na kran, a potem zawiąż. Cola to świetny środek na czyszczenie takich powierzchni. Ma ona zdolność do usuwania rdzy, osadów i innych zanieczyszczeń z powierzchni stała się znana i często wykorzystywana do czyszczenia.

Coca-Cola zawiera kwas fosforowy, który ma właściwości kwasowe i dzięki temu zachodzi reakcja z osadami i zanieczyszczeniami. Brud i zanieczyszczenia szybko się rozpuszczą i znikną. Kran będzie błyszczał jak nowy. Świetnym zamiennikiem coli będzie ocet – zadziała rewelacyjnie.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!