Wlewam do toalety na całą noc
fot. screen Youtube / Trop Facile !

Wlewam do toalety na całą noc i po kamieniu nie ma śladu. Ten sposób jest tak prosty, że nikt nie wierzył, dopóki tego nie wypróbował. Sprawdź co trzeba zrobić.

Usuwanie kamienia z toalety zazwyczaj jest dosyć frustrującym zadaniem. Trzeba jednak pamiętać, że czysta i lśniąca toaleta jest ważnym elementem czystości i higieny w każdym domu. Istnieje wiele środków czyszczących, ale niektóre z nich mogą być drogie lub zawierać agresywne chemikalia. Na szczęście istnieje domowy i skuteczny sposób na pozbycie się kamienia z toalet. Sprawia, że kamień znika po jednej nocy.

Wlewam do toalety na całą noc i pozbywam się kamienia. Genialny i sprawdzony trik

Patent polega na wyczyszczeniu toalety za pomocą sody, proszku do prania wybielającego i octu.

Sodę oczyszczoną znajdziesz w większości sklepów spożywczych. Jest bardzo skutecznym środkiem czyszczącym i pomaga w usuwaniu kamienia. Ocet ma właściwości kwasowe, dlatego pomagają w rozpuszczaniu kamienia i osadów, a proszek ma działanie wybielające, dlatego połączenie tych trzech składników to prawdziwa bomba na kamień w WC. Wymieszaj je w proporcji 1:1:1 – po jednej szklance. Rozprowadź powstałą mieszankę i pozostaw na całą noc, pamiętaj by zamknąć klapę.

Następnego dnia wyczyść toaletę szczotką, tak jak zwykle. I gotowe! Twoja łazienka lśni czystością, a toaleta wygląda jak nowa.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!