We Włoszech narasta przerażenie atakiem z kosmosu. Jak poinformował Śródziemnomorski Ośrodek Ufologiczny (Centro Ufologico Mediterraneo, C.UFO.M.), w 2017 roku ze wszystkich regionów tego państwa napłynęła ogromna ilość sygnałów o pojawianiu się niezidentyfikowanych obiektów latających. Najwięcej UFO było widzianych w Ligurii na północy kraju, a ponadto w rejonie Savony, Brescii, Triestu, Florencji, Neapolu i Cassino.

Prezes C.UFO.M. Angelo Carannante zaznaczył, że relacje są udokumentowane, a jego ośrodek dysponuje bogatym zbiorem zweryfikowanych co do ich prawdziwości zdjęć i nagrań filmowych nadesłanych przez świadków zdarzeń, zarówno Włochów jak i cudzoziemców. W wielu przypadkach niezidentyfikowane zjawiska obserwowało wiele osób jednocześnie.

– Obrazy są zaskakujące i wymowne – podkreślił Carannante. Jak powiedział, wiele z nich jest bardzo wyraźnych. Można na nich zobaczyć „latające spodki, kule, szwadrony, obiekty świetlne i w różnych kolorach, stojące w miejscu i poruszające się z bardzo dużą prędkością na małej i dużej wysokości, małe i ogromne”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę