Włóż mandarynki do mikrofalówki
YouTube screen | HuffPost

Włóż mandarynki do mikrofalówki, a już zawsze będziesz tak robić. O tym patencie musi dowiedzieć się każdy wielbiciel owoców cytrusowych.

Mandarynki to owoce pełne smaku, uwielbiane przez dorosłych i dzieci. Mają mnóstwo cennych wartości odżywczych i świetnie zastępują słodycze. Mało kto wie, że jest pewien trik, który znacznie ułatwia pewną czynność związaną z owocami cytrusowymi. Sprawdź czy wiedziałeś o tym już wcześniej.

Włóż mandarynki do mikrofalówki. Niezwykłe rezultaty

Większość z nas nie lubi obierać mandarynek i pomarańczy. Twarda skórka, a pod nią mocno przyczepione błonki do miąższu nie ułatwiają nam tej czynności. W dodatku są gorzkie i źle komponują się ze smakiem słodkich mandarynek. Dlatego z pomocą przychodzi nam mikrofala. Okazuje się, że to genialny i niezawodny sposób, dzięki któremu obieranie cytrusów stanie się przyjemnością.

Do mikrofali włóż mandarynki lub pomarańcze i podgrzej je przez max. 30 sekund. Dzięki temu skórka i błonki odejdą bez potrzeby używania noża i skrobania. Pamiętaj by nie przekraczać czasu podgrzewania!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę