Włóż to do pralki i włącz
YouTube screen | come cucinare

Włóż to do pralki i włącz program, a cały brud z pralki wyjdzie w kilka chwil. To prosta i zarazem rewelacyjna sztuczka czyszcząca. Sprawdź czy znałeś ją wcześniej.

Pralka to urządzenie użytkowane praktycznie każdego dnia, to niezbędny element mieszkania. Nie wystarczy czyścić jej tylko z zewnątrz. Zanieczyszczenia często znajdują się w jej wnętrzu, dlatego jeśli chcesz, by służyła i działała długo to musisz dbać o jej higienę. Jest pewien świetny patent na to, by znacznie krócej i efektowniej wyczyścić pralkę tak, żeby lśniła. Sprawdź na czym polega ta sztuczka.

Włóż to do pralki i włącz, a będziesz zaskoczony rezultatem

Włóż 3 tabletki do zmywarki do pralki, następnie włącz program na co najmniej godzinę, w temperaturze 40 stopni. Składniki tabletek do mycia naczyń w zmywarce świetnie radzą sobie z ciężkimi zabrudzeniami i skutecznie rozpuszczają tłuste osady. Po skończeniu programu wytrzyj dokładnie całe wnętrze pralki nie zapominając o najważniejszej części – gumy. W gumie znajduje się najwięcej brudu po czyszczeniu, dlatego koniecznie o niej pamiętaj.

Jeśli będziesz stosował tego typu czyszczenie pralki regularnie to osiągniesz długotrwałe i skuteczne rezultaty, a twoje ubrania będą pachniały świeżo i długo.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę