Włóż to do zmywarki, a będzie pachnieć i lśnić jak nowa

Włóż to do zmywarki
YouTube screen | Clean My Space

Włóż to do zmywarki, a efekty będą zachwycające. Dzięki temu trikowi twoja zmywarka będzie pachnieć i lśnić jak nowa. Poznaj genialny trik.

REKLAMA

Zmywarka to sprzęt, który codziennie ułatwia nam funkcjonowanie. Aby działała i służyła nam jak najdłużej, musimy pamiętać o jej regularnym czyszczeniu nie tylko wnętrza, ale także filtra. Najczęściej używamy w tym celu silnych detergentów, jednak okazuje się, że jest na to świetna i w dodatku ekologiczna alternatywa. Ten trik powinien poznać każdy posiadacz zmywarki!

Włóż to do zmywarki, a efekty będą zaskakujące

REKLAMA

Włóż do zmywarki skórkę cytryny, a nieprzyjemny zapach resztek jedzenia odejdzie w niepamięć. Cytrynę wystarczy wycisnąć i wsunąć jej skórkę w miejsce na sztućce. Opary cytryny sprawią, że czyszczenie naczyń stanie się o wiele bardziej skuteczne, ponieważ cytryna zdezynfekuje je dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym.

REKLAMA

Oprócz tego, że pomogą idealnie wyczyścić wnętrze zmywarki, to w dodatku osad i kamień z naczyń zniknie. Zmywarka i naczynia będą pięknie cytrusowo pachnieć i lśnić jak nowe.