Włóż to na dno kosza na śmieci. Ten patent jest genialny

Włóż to na dno kosza na śmieci
YouTube screen | Uradi Sama- Ideje za kreativce

Włóż to na dno kosza na śmieci, a będziesz zaskoczony rezultatem. Ten patent muszą poznać wszyscy. Jest niezwykle przydatny i skuteczny. 

REKLAMA

Dlaczego warto umieścić gazetę na dno kosza na śmieci? Okazuje się, że jest to niezwykle skuteczny patent, by utrzymać czystość w mieszkaniu. Sprawdź czy wiesz na czym polega ten trik!

Włóż to na dno kosza na śmieci

REKLAMA

Każdy z nas choć raz miał sytuację w której worek na śmieci przeciekał. Wtedy unosi się okropny zapach, a w dodatku kosz jest cały brudny i trzeba go wyszorować. To jedna z najbardziej nielubianych przez nas czynność, dlatego warto mieć na to sposób. Jest trik który sprawia, że worek już nigdy nie przecieknie.

Wystarczy mieć gazetę, następnie złożyć ją w pół i umieścić na dnie w koszu na śmieci – w worku. Gazeta wchłonie cały płyn i dzięki temu nic nie będzie przeciekać. Można urozmaicić ten trik o olejek eteryczny – kawałek waty lub wacika kosmetycznego nakrop obficie olejkiem eterycznym – najlepszy będzie lawendowy. Włóż pomiędzy gazetę i włóż na dno worka. Dzięki temu nie tylko zapobiegniemy przeciekaniu, ale także brzydkim woniom.

REKLAMA

Warto pamiętać o tym triku, z pewnością przyda się wszystkim.

Podziel się: