Włóż to pod kołnierz toalety. Kamień zniknie w kilka minut

Włóż to pod kołnierz toalety
YouTube screen | Smart Fox

Włóż to pod kołnierz toalety, a będziesz niezwykle zaskoczony efektem. Kamień i osad zniknie dosłownie w kilka minut. Poznaj genialny patent.

REKLAMA

W łazience musi panować porządek i czystość. Jest to nasza wizytówka w domu dlatego dbanie o jej schludny wygląd powinien być dla nas istotną czynnością. W toalecie jest wiele drobnoustrojów, tworzy się ciężki do usunięcia osad i kamień. Na szczęście jest na to genialne rozwiązanie. Sprawdź, czy znasz ten sposób.

Włóż to pod kołnierz toalety. Efekty zobaczysz w kilka minut

REKLAMA

Na początku przygotuj dwie tabletki do zmywarki, następnie włóż je do szklanki i dodawaj kilka kropel ciepłej wody by się rozpuściły. Cały czas je mieszaj. Powinien powstać lekko gęsty płyn. Dodaj do niego odrobinę Domestosu i wymieszaj. Załóż rękawiczki, następnie zamocz w przygotowanej mieszance kilka ręczników papierowych. Włóż je pod kołnierz toalety i zamknij klapę. Pozostaw tak na kilka minut, a jeśli masz czas, nawet na godzinę. Potem wystarczy spłukać wodę i umyć szczotką toaletę tak jak zwykle.

Ten prosty patent świetnie zapobiega i rozpuszcza osady spowodowane wodą. Kamień zniknie, a toaleta będzie idealnie czysta. Koniecznie wypróbuj.

REKLAMA

Podziel się: