Włóż w to mikser i zmiksuj
YouTube screen | Andrea Jean Cleaning

Włóż w to mikser i zmiksuj, a już zawsze będziesz tak robić. To genialny patent, o którym wiedzą tylko nieliczni. Sprawdź czy go znałeś.

Mikser to urządzenie, które posiada każdy. Służy przede wszystkim do robienia ciast i deserów, dlatego jeśli jest często użytkowany wymaga większej uwagi co do czystości. Jeśli zapomnimy o tym to mikser z czasem może nawet przestać działać. Mało kto wie, że jest świetny sposób na to, by mikser po użytkowaniu był czysty. Przeczytasz o tym w dalszej części artykułu.

Włóż w to mikser i zmiksuj, a efekty będą rewelacyjne

Pryskająca śmietana, unosząca się mąka czy kakao podczas miksowania to problem, który zna wiele osób. Czyszczenie miksera nie jest wcale łatwe, dlatego warto mieć na to sposób. Mało kto wie, że talerzyk papierowy jest najlepszym rozwiązaniem, by mikser zawsze był czysty po skończeniu miksowania. Wystarczy zrobić dwie dziurki na środku talerza i założyć je na mieszaki miksera, następnie zmiksować masę na ciasto lub inny deser. Dzięki temu nic nie będzie pryskać, a mikser będzie jak nowy i posłuży nam na wiele lat.

Jeśli lubisz kulinarne sztuczki to koniecznie przeczytaj o triku z łyżką cedzakową, pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę