Facebook | Ісаєва Дар’я

Pomimo wojennego dramatu na ukraińskich ulicach, pewna para postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne „Tak”. Uroczystość rozpoczęła się w urzędzie we wsi Awangard niedaleko Odessy, ale została przerwana przez alarm przeciwlotniczy. Do jej dokończenia doszło w schronie.

Jak podały lokalne media, do uroczystości doszło 2 marca w miejscowości Awangard w obwodzie odeskim. Niezwykła ceremonia rozpoczęła się w lokalnym urzędzie stanu cywilnego, jednak została przerwana na skutek syren alarmowych.

Zakochani nie zamierzali jednak zrezygnować ze swoich planów. Wszyscy zgromadzeni w urzędzie zeszli więc do schronu przeciwbombowego, gdzie para młoda dokończyła składanie przysięgi małżeńskiej.

Zdjęcia i nagranie z uroczystości opublikowali w mediach społecznościowych lokalni urzędnicy. „Wladyslaw i Natalia oficjalnie stali się mężem i żoną (…). Podczas gdy w Kijowie podczas bombardowań rodzą się dzieci, w Awangardzie rodzą się nowe rodziny” – skomentowali.

We wpisie przekazano również, że Wladyslaw służby w policji i działa na rzecz ochrony ojczyzny. „Mamy nadzieję, że już niedługo, wraz ze zwycięstwem, nowożeńcy będą świętować wesele w gronie rodziny i przyjaciół” – podkreśliły lokalne władze.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę