mycie płytek
fot. screen Youtube / Frag Mutti

Mycie kafelek czasami sprawia trudności, szczególnie gdy mamy styczność z poważnymi zabrudzeniami, z którymi nie uporaliśmy się od razu. Sprawdź, czym myć płytki w łazience. Skorzystaj z naszego patentu, a będą czyste i lśniące jak nowe.

Niektórym mogło się już znudzić regularne mycie płytek podłogowych w łazience. Aczkolwiek płytki te zazwyczaj czyści się szybko i łatwo. Wystarczy przetrzeć ścierką i już ładnie się błyszczą. Do czasu, aż nagle natrafimy na jakieś poważne zabrudzenie, które w dodatku wyschło i przyczepiło się trwale do powierzchni.

W takim przypadku tradycyjne mycie podłogi może nie wystarczyć. Trzeba ugiąć kolana i taki brud przez długi czas szorować. Czasami człowiek podczas takiej czynności potrafi się nieźle namęczyć i spocić, nie wspominając już nawet o poświęconym czasie, który można by było wykorzystać w zupełnie inny i przyjemniejszy sposób.

Szorowanie jest niestety niezbędne przy dużych zabrudzeniach. Ale z drugiej strony można tę czynność zdecydowanie skrócić. Zastosuj silny i jednocześnie bezpieczny preparat do czyszczenia, który samodzielnie zrobisz w domu. Potrzebujesz jedynie kostek do zmywarki.

Patent na szybkie, skuteczne i przyjemne mycie płytek w łazience

Niepozorne kostki do zmywarki to w istocie kompleksowy detergent. Nadają się doskonale zarówno do mycia naczyń, jak i innych powierzchni. Równocześnie – ze względu na to, że są zadedykowane do naczyń, z których jemy i pijemy – nie są szkodliwe dla naszego zdrowia.

Kostki do zmywarki to w rzeczywistości mocno skoncentrowana mieszanina rozmaitych składników czyszczących. Jeżeli zamierzasz nimi wyczyścić mocno zabrudzone płytki, to jest to bardzo proste i szybkie do zrobienia.

Weź pojedynczą kostkę i rozpuść ją w ciepłej lub gorącej wodzie. Potem rozkrusz ją (np. przy pomocy widelca czy noża) na niewielkie kawałeczki, aby lepiej się rozpuściła. Jeśli już rozbiłeś kostkę, wymieszaj wodę, aby najdrobniejsze skrawki także się rozpuściły. Uzyskasz mazistą substancję o niezbyt ładnej barwie, ale za to ogromnej mocy czyszczenia. W takim roztworze zamocz szczotkę, a potem czyść nią uporczywe zabrudzenia.

Efekty zauważysz natychmiast. Będziesz pod wrażeniem, jak zabrudzenia łatwo schodzą. Ponadto Twoje płytki będą pięknie lśnić pod wpływem związków nabłyszczających obecnych w kostkach.Czytaj także: Spryskaj tym prysznic. Pleśń i kamień zniknie w mgnieniu oka


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę