Wrzuć orzechy włoskie do wrzącej wody
YouTube screen | Smaczne przepisy

Wrzuć orzechy włoskie do wrzącej wody i zobacz co się stanie! Będziesz niezwykle zaskoczony efektem. Warto wypróbować tego patentu. 

Orzechy włoskie są przepyszne i zdrowe. Zawierają dużo cennych składników odżywczych, które wspomagają pracę mózgu i wspierają układ nerwowy. Polecany szczególnie osobom uczącym się, ale nie tylko. Ich właściwości prozdrowotne są korzystne dla każdego, bo działają przeciwzapalnie, przeciwzakrzepowo. Warto je spożywać codziennie, ale obieranie ich nie należy do najprostszych czynności. Okazuje się jednak, że jest na to genialny trik.

Wrzuć orzechy włoskie do wrzącej wody, a będziesz zachwycony efektem

Wrzuć orzechy włoskie do wrzącej wody

Jak szybko obrać orzechy włoskie? Wystarczy, że wrzucisz je do wrzącej wody na 3 minuty, a łupinka odejdzie bez problemu i w mgnieniu oka. Potem wystarczy przeciąć je nożem w pół, tak jak awokado i wyjąć orzecha. Dzięki temu trikowi obieranie orzechów stanie się przyjemnością, a w dodatku nie naruszymy ich zawartości – często przy klasycznym „rozbijaniu” orzecha kruszył się on wraz ze skorupką. Stosując ten trik zaoszczędzisz czas i swoje nerwy.

Ten sposób jest genialny, dlatego warto o nim pamiętać!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę