Wrzuć to do odpływu i zalej wrzątkiem. Genialny trik

Wrzuć to do odpływu
YouTube Screen | Smart Fox

Wrzuć to do odpływu i zalej wrzątkiem. Poznaj rewelacyjny trik czyszczący, który jest zawsze skuteczny i działa za pierwszym razem. 

REKLAMA

Najczęstszą przyczyną brudnego odpływu jest gromadzenie się osadów, tłuszczów i resztek jedzenia. Zanieczyszczenia gromadzące się wewnątrz rury z czasem mogą wytworzyć pewną blokadę. Przez to swobodny przepływ wody i odpadów jest utrudniony. Wtedy wydobywać się może bardzo nieprzyjemny zapach, a w najgorszym wypadku odpływ może całkowicie się zapchać i uratuje go tylko hydraulik. Na szczęście jest świetny sposób, który zapobiega zapychaniu i oczyszcza rury odpływowe. Sprawdź co trzeba zrobić.

Wrzuć to do odpływu i zalej wrzątkiem. Efekty zaskoczą każdego

Patent polega na użyciu szklanki octu, tabletki do zmywarki oraz wrzątku. Na początku wlej ocet do odpływu i poczekaj 20 minut. Po tym czasie wrzuć tabletkę do zmywarki i zalej wrzącą wodą. Dzięki temu cały brud, osad i resztki jedzenia dosłownie się rozpuszczą. Tabletka do zmywarki to świetny produkt o wielu zastosowaniach, dlatego warto nie ograniczać się tylko do wrzucania jej do zmywarki. Po zastosowaniu tego patentu odpływ będzie czysty i pozbędziesz się brzydkiego zapachu.

REKLAMA

Sprawdź też jak wyczyścić zlew, by pozbyć się osadów z kamienia i drobnych rys. Pisaliśmy o tym triku tutaj.

Spraw, by powstawało więcej takich artykułów!

Podziękuj za artykuł

Udostępnij: