REKLAMA

wrzucam to do kosza
fot. screen Youtube / Smart Fox

Wrzucam to do kosza raz na dwa tygodnie. To przydatny trik dla każdego, kto lubi czystość i przyjemnie pachnące mieszkanie. Sprawdź dlaczego warto go stosować. 

REKLAMA

Kosz to miejsce, które gromadzi wszystko co niepotrzebne, do wyrzucenia. Czasem wrzucimy na samo dno np. resztki jedzenia, fusy po kawie z ekspresu i wiele innych – już na drugi dzień pojawia się brzydka woń. Wtedy cały worek, niezapełniony do końca ląduje na śmietniku. Aby go nie marnować, należy zatrzymać i zapobiec brzydkiemu zapachowi. Jest na to prosty sposób. Sprawdź na czym polega.

Wrzucam to do kosza raz na dwa tygodnie. Zawsze ładnie pachnie

Jeśli myślałeś, że jest to soda to jesteś w błędzie. Jest coś znacznie lepszego – neutralizator do kuwety dla kotów. Może brzmi to dziwnie, ale ten środek to prawdziwa rewolucja jeśli chodzi o pozbycie się brzydkich woni z kosza. Działa od razu i dzięki temu możemy wypełnić cały worek bez obawy o zapachy.

REKLAMA

Jak to zrobić? Po prostu wysyp trochę neutralizatora na dnie oraz na bokach kosza, posyp także dno worka na śmieci. Dzięki temu nasze mieszkanie jest schludne, a ma to ogromny wpływ na komfort i samopoczucie każdego z nas.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA