Czasami w pośpiechu możemy zapomnieć maseczki, a jest ona niezbędna szczególnie w pojazdach komunikacji miejskiej. To się przydarzyło jednemu z pasażerów w Wielkiej Brytanii. Szybko jednak sobie poradził z tym problemem. Zasłonił usta wężem! Gad miał kilka metrów, co siłą rzeczy odnotowali inni pasażerowie.

Nietypowe zachowanie miało miejsce w autobusie ze Swinton do Manchesteru.

– Wsiadając do autobusu, miał go owiniętego wokół szyi, jak szal. Na początku pomyślałem, że ma naprawdę zabawną maseczkę, ale później pozwolił mu pełzać po poręczy. Nikt w autobusie się tym nie przejął, choć jedna osoba za nim nagrała wideo. To było naprawdę zabawne – mówi w rozmowie z dziennikiem „Manchester Evening News” jeden z pasażerów.

– Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest naszym absolutnym priorytetem. Jesteśmy zszokowani tymi doniesieniami i traktujemy je bardzo poważnie. Oczekujemy, że wszyscy nasi klienci będą przestrzegać rządowych zasad dotyczących odpowiedniego zasłaniania twarzy w środkach transportu publicznego. Prowadzone jest pełne wewnętrzne dochodzenie, które obejmuje sprawdzenie nagrań kamer przemysłowych w autobusie i przesłuchanie kierowcy – poinformował rzecznik firmy Stagecoach, w autobusie której miało miejsce nietypowe zdarzenie.

Na terenie Wielkiej Brytanii za niezasłanianie ust i nosa w sklepach, transporcie publicznym i innych zamkniętych miejscach publicznych można zapłacić karę 100 funtów (niecałe 500 złotych).

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna